Tisztelt Szülők!

Kedves Diákjaink!

 

Kormányzati intézkedés bevezetésével 2020. március 16-tól az iskolák a humán világjárvány (koronavírus) elleni védekezés érdekében a hagyományos (tantermi) oktatásszervezés helyett digitális munkarendre állnak át. A tanulóinknak iskolai keretek között nem lesznek tanóráik, a tananyagot távoktatás keretében sajátítják majd el. Ennek módját, kereteit, pontos menetét hétfőtől, szakmai ajánlás alapján dolgozzuk ki és tájékoztatni fogjuk Önöket, tájékoztatni fogunk Benneteket az osztályfőnökök segítségével, a Mozanapló felületén, a zárt osztálycsoportokban és a honlapon keresztül.

Kérem, hogy március 16-17-én (7.30 és 19 óra között) az iskolában hagyott tankönyvekért, tanszerekért, tornazsákokért minden diák/szülő legyen kedves befáradni. Külön kérem, hogy a felsős tanulók az értékmegőrző szekrényeiket ürítsék ki és hagyják nyitva azokat.

Kérem, az együttműködést segítve folyamatosan figyeljék a fent említett felületeket!

 

Komló, 2020. március 14.

 

Ormándlaky Dalma

intézményvezető