31 CS Tanévnyitó szentmise 17.00 - Felelős: Maul Nikoletta
     
2017. szeptember
1 P I: 8.00 Első osztályosok avatása
2 SZ  
3 V  
4 H  
Szülői értekezlet 1-8. - 1. em. zsibongó
5 K  
6 SZ  
7 CS  
8 P  
9 SZ  
10 V  
11 H  
12 K Ó: Szülői értekezletek 17.00
13 SZ  
14 CS  
15 P  
16 SZ BÁTA zarándoklat (5., 8. alsó) Felelős: Szelléné Fürbach Erika
17 V  
18 H  
19 K  
20 SZ  
21 CS  
22 P Szent Gellért napja - projekt nap Felelős: Hittan munkacsoport
23 SZ  
24 V Szent Gellért védőszent neve emléknapja
25 H  
26 K  
27 SZ DIÁKKÖZGYŰLÉS 14.30
28 CS DÖK kirándulás - Pihenőpark Sikonda (hidegcsomag - Fény kft.) Felelős: Halmai Zsuzsanna
29 P Zenei Világnap (Október 1.)
30 SZ  
     
2017. október
1 V  
2 H  
3 K  
4 SZ 12.00-17.00  Papírgyűjtés
5 CS  
6 P 8.00 Emlékezés az Aradi Vértanúkra (17.00 városi ünnepség)
7 SZ  
8 V  
9 H  
10 K  
11 SZ  
12 CS  
13 P  
14 SZ  
15 V  
16 H 17.00 Pályaválasztási szülői értekezlet
17 K  
18 SZ  
19 CS  
20 P Megemlékezés az 1956-os Forradalom Ünnepéről
21 SZ  
22 V  
23 H 1956-os forradalom ünnepe
24 K Nyelvtan háziverseny (alsós) I.ford.
25 SZ  
26 CS 16.30 Iskolanyitogató 1. - ŐSZ téma
27 P 8. évf. Az általános iskola tájékoztatja a nyolcadik évfolyamos tanulókat a felvételi eljárás rendjéről Felelős: Intézményvezető
14.00 Mesemondóverseny 3-4. oszt. (Fadgyas É.)
28 SZ Pénteki órarend szerinti tanítási nap
29 V  
30 H Őszi szünet
31 K
     
2017. november
1 SZ Őszi szünet (Nov. 1. Mindenszentek napja)
2 CS
3 P
4 SZ  
5 V  
6 H  
7 K Óvónők az első osztályban tesznek látogatást 1-2. órában
 
8 SZ  
9 CS Óvoda: Márton napi lampionos felvonulás és ünnep délután
10 P  
11 SZ  
12 V  
13 H  
14 K Népdal-éneklési verseny (Közösségek Háza szervezésében)
15 SZ  
16 CS  
17 P Tanítás nélküli munkanap
18 SZ  
19 V  
20 H  
21 K                                                            n
22 SZ Nyílt nap 1. - a leendő első osztályosoknak
Fogadó óra 17.00
23 CS  
24 P Koszorúcska - a Színházban
25 SZ  
26 V  
27 H  
28 K  
29 SZ  
30 CS 11.00 Diák lelkinap (szülők meghívásával)
     
2017. december
1 P Tanítás nélküli munkanap
2 SZ  
3 V  
4 H Nyílt nap 2. - a leendő első osztály számára
Mikulás Kupa - DiákOlimpia városi döntője
5 K  
6 SZ Szent Miklós az óvodában, iskolában
7 CS  
8 P Kórusszereplés a Pécsi Advent-en 19.30 (Székesegyház)
9 SZ  
10 V  
11 H KODÁLY NAPOK: Kodály Zoltán születésének 135. évfordulója - projektnapok
12 K  
13 SZ KODÁLY NAPOK: Kodály Zoltán születésének 135. évfordulója - projektnapok
14 CS
15 P
16 SZ  
17 V Kórusszereplés a Komlói Advent-en (Városház tér 16.00)
18 H  
19 K  
20 SZ  
21 CS 17.00 Karácsonyi Hangverseny (színházban)
22 P Téli szünet
23 SZ
24 V
25 H
26 K
27 SZ
28 CS
29 P
30 SZ
31 V
     
2018. január
1 H Téli szünet
2 K
3 SZ  
4 CS  
5 P  
6 SZ Szerdai órarend szerinti tanítási nap (Vízkereszt-hittanórán);
7 V  
8 H  
9 K  
10 SZ  
11 CS Iskolanyitogató 2. TÉL téma
12 P  
13 SZ  
14 V  
15 H  
16 K Matematika háziverseny (alsós) II.ford.
17 SZ  
18 CS Nyelvtan háziverseny (alsós) II.ford.; Mesevetélkedő (Közösségek Háza szervezésében)
19 P Óvodai szülői értekezletek, ahol a tanító nénik is bemutatkoznak
20 SZ Központi írásbeli felvételi vizsgák az érintett 6 és 8 évfolyamos gimnáziumokban.
21 V  
22 H  
23 K  
24 SZ  
25 CS  
26 P I: I. félév vége
27 SZ  
28 V  
29 H  
30 K  
31 SZ  
     
2018. február
1 CS  
2 P I. félévi értesítők kiosztása, Iskolai farsangi mulatság
3 SZ  
4 V  
5 H  
6 K  
7 SZ  
8 CS  
9 P Óvodai farsangi mulatság
10 SZ  
11 V  
12 H I: Alsós szülői értekezlet 17.00
13 K  
14 SZ Hamvazó szerda - hittanórán
15 CS  
16 P  
17 SZ  
18 V  
19 H I: Felsős szülői értekezlet 17.00
20 K  
21 SZ  
22 CS  
23 P  
24 SZ  
25 V A KOMMUNIZMUS ÁLDOZATAINAK EMLÉKNAPJA
26 H Megemlékezés a kommunizmus áldozatairól
27 K  
28 SZ  
     
2018. március
1 CS  
2 P  
3 SZ  
4 V  
5 H Pénzügyi és vállalkozói  témahét
6 K Pénzügyi és vállalkozói  témahét
7 SZ Pénzügyi és vállalkozói  témahét;
8 CS Pénzügyi és vállalkozói  témahét
9 P Pénzügyi és vállalkozói  témahét
10 SZ Áthelyezett munkanap (márc. 16. Péntek.)
11 V  
12 H  
13 K  
14 Sz Megemlékezés Március 15-ről
15 CS Március 15. Nemzeti Ünnep 
16 P  
17 SZ  
18 V  
19 H Tanítás nélküli munkanap
20 K  
    Iskolanyitogató 3. Téma:TAVASZ
22 CS  
23 P  
24 SZ  
25 V  
26 H  
27 K  
    Húsvéti projektnap- lelkigyakorlat tanulóknak
29 CS Tavaszi szünet
30 P Nagypéntek
31 SZ
     
2018. április
1 V Húsvét Tavaszi szünet
2 H Húsvét
3 K
4 SZ  
5 CS  
6 P  
7 SZ  
8 V  
9 H Digitális témahét
10 K Digitális témahét, Iskola: Tündérkert  mesemondóverseny (házi forduló) 13.30 (Molnár Piroska)
11 SZ Digitális témahét
12 CS Digitális témahét
13 P Digitális témahét
14 SZ  
15 V  
16 H A holokauszt magyarországi áldozatainak emléknapja
 
17 K Nyelvtan háziverseny (alsós) III.ford.
18 SZ Fogadó óra 17.00
14.00 Tündérkert  mesemondóverseny (területi forduló)
19 CS  Paksi hittanverseny
20 P  
21 SZ Áthelyezett munkanap (ápr. 30. Hétfő.); a Szent Bernadett Óvoda családi  napja
22 V  
23 H Fenntarthatósági témahét
24 K Fenntarthatósági témahét
25 SZ Fenntarthatósági témahét, I: Matematika háziverseny (alsós) III.ford.
26 CS Fenntarthatósági témahét
27 P Fenntarthatósági témahét
28 SZ  
29 V  
30 H  
     
2018. május
1 K Május  1. , Városi nemzetiségi nap
2 SZ Hittantábor jelentkezési határidő
3 CS  
4 P  
5 SZ  
6 V  
7 H  
8 K  
9 SZ Papírgyűjtés
10 CS  
11 P Bemutatkozunk - Színházban
12 SZ Máriagyűd gyalogos zarándoklat
13 V  
14 H  
15 K  
16 SZ Idegen nyelvi mérés (6., 8. évf.)
17 CS  
18 P  
19 SZ  
20 V Pünkösd
21 H Pünkösd (Közösségek Ünnepélye)
22 K  
23 SZ Kompetencia mérés (6., 8. évf.)
24 CS  
25 P  
26 SZ  
27 V  
28 H  
29 K  
30 SZ  
31 CS  
     
2018. június
1 P  
2 SZ 10.00 Ballagás
3 V Pedagógusnap
4 H Egészségnap, Nemzeti Összetartozás Napja (Június 4.) Városi pedagógus nap 16.00
5 K Sportnap
6 SZ Kirándulás
7 CS Kirándulás
8 P Kirándulás
9 SZ  
10 V  
11 H  
12 K  
13 SZ  
14 CS  
15 P TEDEUM (Máriagyűd)
16 SZ  
17 V  
18 H 17.00 Tanévzáró szentmise 
19 K  
20 SZ  
21 CS Tanévzáró értekezlet
22 P  
23 SZ  
24 V  
25 H  
26 K  
27 SZ  
28 CS  
29 P  
30 SZ