07:15 - 17:00

Iskolaidő

Programok

Programjaink 2022/2023-as tanévben

szeptember 17. (szombat) Gyalogos zarándoklat a Szent Vér kegyhelyre, Bátára
szeptember 21. (szerda) 14.00 Tantestületi értekezlet
17.00 Szülői munkaközösség 1. ülése
szeptember 22. (csütörtök) 9.00 Hegyi futóverseny
Picinyek kórusának kórusnap
szeptember 23.(péntek) Szent Gellért nap
Magyar Diáksport napja
szeptember 28. (szerda) Papírgyűjtés
szeptember 29. (csütörtök) Nagykórusnak kórusnap
szeptember 30. (péntek) Zenei világnap köszöntése
Magyar Diáksport napja
október 3. (hétfő) 17.00 Pályaválasztási szülői értekezlet
október 6. (csütörtök) 8.00 Aradi vértanúk emléknapi megemlékezés
október 13. (csütörtök) Kiskórus-Kórusnap
október 15. (szombat) Áthelyezett munkanap október 31. helyett
Pályaorientációs nap (1. tanítás nélküli munkanap)
október 20. (csütörtök) 16.30 APRÓKA-VÁR – iskolanyitogató foglalkozás
október 21. (péntek) Megemlékezés az 1956-os forradalom ünnepén
Szüreti-vásári forgatag a Szent Bernadett Tagóvodában
Az őszi szünet áthelyezésre került!
november 7. (hétfő) Angyalbatyu akció meghirdetése
november 10. (csütörtök) Tantestületi értekezlet
november 11. (péntek)   Márton napi lampionos felvonulás – Szent Bernadett Tagóvoda
november 14. (hétfő) Óvónők látogatása az 1. osztályokban
november 16. (szerda) 17.00 Fogadóóra (felső tagozat)
november 18. (péntek) Tanítás és nevelés nélküli munkanap

(PEM Pedagógus konferencia)

november 25. (péntek) Adventi gyertyagyújtás 1.
december 1. (csüt) Munkaközösségi értekezlet
december 2. (péntek) Adventi gyertyagyújtás 2.;
december 5. (hétfő)   Viziparádé (Városi vízivetélkedő az uszodában)
december 6. (kedd) Szent Miklós ünnepe (tanulói lelki nap)
december 7. (szerda) 16.30 SULIVÁRÓ – Iskolanyitogató foglalkozás 2.
december 9. (péntek) Adventi gyertyagyújtás 3.;
ADVENTI PEDAGÓGUS LELKINAP
december 14. (szerda) 10.00 Angyalbatyu a Néri-be
Karácsonyi műsor a nagycsoportos óvodásoknak és az alsósoknak
december 16. (péntek(  

 

17.00

18.00

Adventi gyertyagyújtás 4.;
“Kodály Nap” rövid iskolai megemlékezés, koszorúzás
Karácsonyi hangverseny
Adventi vásár/fényfestés
december 21. (szerda) Téli szünet előtti utolsó tanítási nap
december 22.-január 8. Téli szünet
január 9. (hétfő) Téli szünet utáni első tanítási nap
Vízkereszt-Házszentelés
január 19. (csüt) 13.00 I. félévi osztályozó értekezlet
január 20. (péntek) Az I. félév vége
január 21. (szombat) Központi írásbeli felvételi vizsgák
január 23. (hétfő) A magyar kultúra napjának köszöntése
január 27. (péntek) Félévi értesítők kiosztása
február 6. (hétfő) 12.00 Félévzáró nevelőtestületi értekezlet
február 9. (csüt) 16.30 FARSANGI VÁR- iskolanyitogató 3.
február 10. (péntek) Iskolai farsang
február 11. (szombat) 18.00 Szülők-nevelők bálja
február 13-17. Szülői értekezletek
február 22. (szerda) 8.00 Iskolai szentmise – Hamvazó szerda – Farsangi időszak vége
február 27. (hétfő) A kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja
március 2. (csüt) Munkaközösségi értekezlet
március 6-10. „PÉNZ7” pénzügyi és vállalkozói témahét
Nyílt hét alsó tagozaton
március 13. (hétfő) PÍ-nap
március 14.(kedd) Március 15.  köszöntése
március 15. (szerda) Munkaszüneti nap
március 22. (szerda) 17.00 Fogadóóra a felső tagozaton

A víz világnapja

március 27-31. Digitális Témahét
március 31. (péntek) Tanulói lelkinap
április 3. (hétfő) 14.30 Tantestületi értekezlet
április 4. (kedd) 16.30 A suli vár! Iskolanyitogató program
április 5. (szerda) Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap;
április 6-11. Tavaszi szünet
április 7.(péntek) Nagypéntek – munkaszüneti nap
április 9-10. Húsvét
április 12. (szerda) Tavaszi szünet utáni első tanítási nap;
A magyar költészet napja
április 13. (csüt)  

17.00

Felsős nap alsósoknak
Szülői klub – Alsó-felső átmenet
április 19.(szerda) Tehetségmutató
április 20-21.(csüt-péntek)   Általános iskolai beiratkozás
április 24-28. Fenntarthatósági Témahét
május 3. (szerda) Munkaközösségi értekezlet
május 4. (csüt) Tündérkert iskolai forduló
május 8. (hétfő) Napközis jelentkezés, nyilatkozatok

Szakkörválasztó hét

május 10. (szerda) Tündérkert területi forduló
május 13. (csüt) Pécsi Egyházmegye Máriagyűdi zarándoklata
május 19. (péntek) PEM Pedagógusnap – 3. tanítás nélküli munkanap
május 22. (hétfő) Nyári napközi jelentkezési határidő
május 28-29. Pünkösd
június 1. (csüt) Tantestületi értekezlet
június 2. (péntek) DÖK -nap (áthelyezett időpont) 4. tanítás nélküli munkanap
június 5. (hétfő) Nemzeti összetartozás napjának köszöntése
június 7-8. Osztálykirándulások napja
június 9. (péntek) 14.00 Osztályozó értekezlet
június 12. (hétfő) Egészségnap
június 14. (szerda) Sportnap
június 16. (péntek)  

16.00

18.00

Utolsó tanítási nap;
Tanévzáró ünnepély – TedeumSzerenád, Bankett
június 17. (szombat) 10.00 Ballagás

Közelgő események